БългарскиАнглийски
32 СРЕДНО УЧИЛИЩЕ С ИЗУЧАВАНЕ НА ЧУЖДИ ЕЗИЦИ „СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“
 

 

График на консултациите за първия учебен срок на учебната 2020/2021 година I- II гимназиален етап

 

Приложение 3

 

учители

предмет

с родители

с ученици

 

ден

час

стая

ден

час

стая

 

 

БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА

 

1.

Петър Михайлов

БЕЛ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.35- 13.15

 

 

2.

Десислава Петрова

БЕЛ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.35- 13.15

 

 

3.

Виолетка Петрова

БЕЛ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

вторник

12.35- 13.15

 

 

4.

Донка Гуцова

БЕЛ

вторник

15.00- 15.40

учителска стая

понеделник

12.35- 13.15

 

 

5.

Петър Алексиев

БЕЛ

вторник

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.35- 13.15

 

 

6.

Антония Кръстева

БЕЛ

Понеделник

Сряда

 

9.00- 9.40

10.00-10.40

 

учителска стая

понеделник

12.00- 12.40

 

 

7.

Илвие Конедарева

БЕЛ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.35- 13.15

 

 

8.

Веселина Павлова

БЕЛ

четвъртък

13.30- 14.10

учителска стая

вторник

13.20- 14.00

 

 

 

VIIIклас – класни ръководители / АЕ

 

9.

Румяна Никифорова

АЕ

четвъртък

13.30- 14.10

учителска стая

понеделник

  12.00- 12.40

 

 

10.

Катерина Николова

АЕ

четвъртък

13.30- 14.10

учителска стая

 Вторник в-т 1

Вторник в-т 2

  13.30-14.10

12.45- 13.25

 

 

11.

Цвете Жекова

АЕ

четвъртък

 

13.30- 14.10

учителска стая

сряда- 8а

петък- 9а

  12.30- 13.10 12.30- 13.10

 

 

 

12.

Емилия Христова

АЕ

четвъртък

13.30- 14.10

учителска стая

 

13.15- 14.00

 

 

13.

Любка Чолашка

АЕ

четвъртък

13.30- 14.10

учителска стая

понеделник

петък

12.30- 13.10 /2

11.00- 11.40/ 1

 

 

 

                                                                                       ЧУЖДИ ЕЗИЦИ

 

 

 

 

 

 

14.

Любина Иванова

АЕ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

15.

Любомира Любенова

АЕ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

16.

Ралица Карлова

АЕ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

17.

ДесиславаТанева

ФЕ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

четвъртък

12.30- 13.10

 

 

18.

Даниела Симеонова

АЕ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.30- 13.10

 

 

19.

Александра Пенова

АЕ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.30- 13.10

 

 

20.

Виктория Костова

АЕ

сряда

13.30- 14.10

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

21.

Ваня Григорова

НЕ

понеделник

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.30- 13.10

 

 

22.

Василка Дамянова

НЕ

вторник

12.00- 12.40

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

23.

Мария Николова

ИЕ

четвъртък

13.30- 14.10

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

24.

Ренета Великова

ИЕ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

25.

Даниела Атанасова

РЕ

петък

13.30- 14.10

учителска стая

петък

11.00- 11.40

 

 

 

МАТЕМАТИКА , ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

 

26.

Весела Радкова

Математика

четвъртък

 

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.35- 13.15

 

 

27.

Фикри Хърлов

Математика

понеделник

12.35- 13.15

 

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

28.

Емилия Богева

Математика

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.30- 13.10

 

 

29.

Валя Кусева

Математика

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.30- 13.10

 

 

30.

Юлиан Топалов

ИТ

четвъртък

 

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.30- 13.10

 

 

31.

Валентина Велкова

ИТ

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.30-13.10

 

 

32.

Михаил Иванов

Математика

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ И ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ

 

33.

Момчил Кузманов

История

четвъртък

12.40- 13.20

учителска стая

вторник

12.40- 13.20

 

 

34.

Ивайло Найденов

История

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

вторник

12.50- 13.30

 

 

35.

Надка Васева

История

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

36.

Стоян Шиваров

История

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

37.

Елена Вретенарова

Философия

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.30- 13.10

 

 

38.

Диляна Филипова

Философия

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.30- 13.10

 

 

39.

Ева Радева

География

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

40.

Росанка Гогова

География

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

41.

Георги Димитров

История

петък

12.30- 13.10

учителска стая

четвъртък

12.30- 13.10

 

 

42.

Йордан Йорданов

География

четвъртък

13.00- 13.40

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

 

ПРИРОДНИ НАУКИ И ЕКОЛОГИЯ

 

43.

Борислава Русинова

Биология

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.40- 13.20

 

 

44.

Венета Велкова

Биология

четвъртък

12.00- 12.40

учителска стая

сряда

12.45- 13.25

 

 

45.

Ива Петрова

Физика

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.30-13.10

 

 

46.

Чавдар Динев

Физика

сряда

14.00- 14.40

учителска стая

петък

12.30- 13.10

 

 

47.

Ирина Андонова

Химия/Физика

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.35- 13.15

 

 

48.

Вася Георгиева

Химия

вторник

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.10- 12.50

 

 

 

ИЗКУСТВА

 

49.

Илиана Траянова

Музика

петък

12.00- 12-40

учителска стая

петък

12.40- 13.20

 

 

50.

Диана Соколова

ИИ

вторник

12.30- 13.10

учителска стая

вторник

12.30- 13.10

 

 

 

ФИЗИЧЕСКА КУЛТУРА И СПОРТ

 

51.

Румяна Данева

ФВС

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

петък

12.35- 13.15

Физ.салон

 

52.

Асен Денчев

ФВС

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.35- 13.15

Физ.салон

 

53.

Светлана Шойлева

ФВС

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

сряда

12.35- 13.15

Физ.салон

 

54.

Георги Николов

ФВС

четвъртък

12.35- 13.15

учителска стая

понеделник

12.20- 13.00

Физ.салон

 

 

 

 
Проекти

Проекти